Do spovednice len s očkovacím pasom


30. marca 2021
  Krátke správy - Cirkev

Začalo to povinným nosením rúšok, dezinfekciou rúk a udržiavaním predpísanej vzdialenosti, končí to do neba volajúcou diskrimináciou neočkovaných. Reč nie je o politike toho či onoho štátu, ale o prístupe farára (alebo farskej rady?) pri kostole Najdrahocennejšej Krvi Pána v americkom Monmouth Beach v štáte New Jersey.

Po dlhým mesiacoch môžu tunajší veriaci opäť zavítať do kostola. Teda – iba niektorí. Na webovej stránke farnosti visí jasný odkaz všetkým, ktorí nie sú očkovaní proti Covid-19:

DO SPOVEDNICE VÁS NEPUSTÍME!

Áno, čítate správne. Otec Michael Sullivan dá rozhrešenie len tomu, kto podstúpil aktuálny génovo inžiniersky experiment.

Na stránkach farnosti chýba vysvetlenie, prečo je neočkovaným upretá práve táto sviatosť, ale možno to súvisí s presvedčením, že nechcieť byť laboratórnou myšou je ťažký hriech. Na rozdiel od sodomie, pre ktorú má farnosť pochopenie: Farnosť Najdrahocennejšej Krvi Pána víta a podporuje lesbických, gej, bisexuálnych a transgender katolíkov, ich rodiny a priateľov. Chceme s nimi zdieľať vieru skrze modlitbu, sociálnu spravodlivosť a dialóg. Všetci sme členmi jednej Božej rodiny!

Nebudú to mať teraz vo farnosti ľahké. Čo keď do tejto otvorenej LGBT náruče vbehne niekto, kto síce trpí protiprirodzeným sklonom k osobám rovnakého pohlavia, ale zároveň sa nechce nechať očkovať? Ktorá z ideológií tu nakoniec zvíťazí – covidizmus alebo genderizmus?

Jedno však vieme celkom iste – katolícka viera tu už dlhší čas hrá druhé, ak vôbec ešte nejaké husle.

MS

Zdroj: ChurchOfThePreciousBlood.org

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!