Disney stráca zákazníkov: Je za tým gender ideológia v nových rozprávkach? - Christianitas

Disney stráca zákazníkov: Je za tým gender ideológia v nových rozprávkach?


25. novembra 2022
  Krátke správy

Spoločnosť Disney, ktorá je známa ako jedna z najprogresívnejších spoločností sveta kvôli svojej genderovej a LGBT propagande, má problém s peniazmi. Vyhodili dokonca aj generálneho riaditeľa, pretože sa im prudko prepadli tržby. Tak sme sa zamysleli nad tým, čo sa asi v tejto spoločnosti stalo…

Ilustračný obrázok, zdroj: pixabay.com

Firma Disney pred časom vyhlásila, že sa vo svojej tvorbe viac sústredí na LGBT komunitu a následne začala vo svojich rozprávkach prezentovať napríklad homosexuálnych princov a podobné dovtedy nevídané veci.

Táto ich aktivita zrejme ale nepriniesla žiadané ovocie. Zdá sa totiž, že Disney fanúšikov to skôr odradilo ako potešilo. Dôkazom toho je aj poriadny pokles tržieb spoločnosti.

Generálny riaditeľ Bob Chapek, ktorý sa postaral o to, aby sa spoločnosť vybrala „dúhovým smerom“, bol už prepustený a na túto pozíciu sa vrátil jeho predchodca.

Mimochodom Chapek sa dostal aj do sporu s floridským guvernérom – Ronom DeSantisom, pretože spoločnosť sa postavila proti zákonu o rodičovských právach vo vzdelávaní detí, ktorý zakazuje výuku gender ideológie pre škôlkárov.

Prieskum ale zistil, že viac ako 68 % zákazníkov firmy Disney si neželá, aby spoločnosť v nových rozprávkach prezentovala gender ideológiu a akcie spoločnosti už klesli o 40 %. Po správach o výmene generálneho riaditeľa opäť mierne vyskočili nahor.

MM

Zdroj: The Wall Street Journal, ilustračný obrázok, zdroj – pixabay.com


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

Najnovšie články

Agenti, kolaboranti, zradcovia a udavači alebo Komu sa hojdá žalúdok, ten nech nelezie do politiky

Arcibiskup Fulton Sheen: „Takto spoznáte Antikrista!“

Genocída národov

Ako duchovní rodičia hnutia Wicca de facto potvrdili, že čarodejnícke procesy v minulosti boli úplne legitímne