December v redakcii portálu Christianitas: Spustili sme pravidelné vlogy! - Christianitas

December v redakcii portálu Christianitas: Spustili sme pravidelné vlogy!


1. decembra 2022
  Krátke správy

Redakcia portálu Christianitas vám od dnešného dňa ponúka novinku, ktorá určite poteší mnohých našich čitateľov a sympatizantov. Budeme totiž pre vás pravidelne pripravovať videá, v ktorých vás poinformujeme o našej činnosti, aktuálnych udalostiach vo svete, Cirkvi a rovnako aj o sociálnej náuke Cirkvi.

Na našom portáli už môžete sledovať videá od kolegu Vlada Semana, ktorého zaiste poznáte vďaka jeho dlhoročnej tvorbe pre verejnoprávnu televíziu a angažovanosti v oblasti regionálneho televízneho vysielania. Jeho video s názvom „Exorcista“, v ktorom sa postavil na obranu otca Matúša Marcina, grécko-katolíckeho kňaza a exorcistu, mimoriadne zaujalo a máme od vás v tomto smere veľa pochvalných recenzií, za čo sme naozaj vďační.

Veríme, že aj ďalšie videá, ktoré bude pripravovať člen redakcie portálu Christianitas, Matej Gavlák, sa vám budú páčiť a dozviete sa viac o veciach, o ktorých sa v médiách hlavného prúdu určite nedozviete. Hneď prvé video má odvážny názov – Môže v strednej Európe vzniknúť katolícky superštát?

Zdroj: Christianitas.sk

Vo videu si všímam niektorých západných autorov, ktorí majú názor, že v strednej Európe sú relatívne priaznivé podmienky pre vznik akejsi novej únie štátov, ktorá by bola vedená, katolíckymi politikmi, katolíkmi. Zamýšľam sa nad tým, či by práve toto nebola vhodná alternatíva voči liberálnemu smeru, ktorým sa Európa vydala,“ hovorí redaktor Matej Gavlák.

Video už nájdete na našom portáli a v blízkej dobe očakávajte aj vlogy od našej kolegyne, manažérky Fatimského Apoštolátu, Anny Kulanovej, ktorá vám bude predstavovať činnosť a misiu Nadácie Slovakia Christiana na poli rozširovania úcty k našej Nebeskej Matke, Panne Márii.

MM

Titulný ilustračný obrázok, zdroj – Christianitas.sk


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

Najnovšie články

Agenti, kolaboranti, zradcovia a udavači alebo Komu sa hojdá žalúdok, ten nech nelezie do politiky

Arcibiskup Fulton Sheen: „Takto spoznáte Antikrista!“

Genocída národov

Ako duchovní rodičia hnutia Wicca de facto potvrdili, že čarodejnícke procesy v minulosti boli úplne legitímne