Chceš pracovať pre Christianitas? Možno hľadáme práve teba …

Vnímaš aj ty úpadok kresťanskej morálky v spoločnosti a vadí ti to? Chcel by si Cirkvi pomôcť pri obrane tradícií, hájiť vieru? Záleží ti na tom, aby naše deti žili a vyrastali v prirodzenej rodine?

Redakcia portálu Christianitas hľadá spolupracovníkov pre svoje spravodajstvo, publikačnú činnosť a prezentáciu konzervatívnych hodnôt. Pokiaľ máš skúsenosť s písaním spravodajských textov, komentárov a analýz, ako aj odvahu postaviť sa tlaku sekulárnej spoločnosti, redakcia portálu Christianitas ťa rada privíta v svojich radoch. Portál Christainitas sa už dva roky snaží bojovať za zachovanie tradičnej spoločnosti a kresťanských hodnôt. Naše rady sa neustále rozširujú, ale zväčšuje sa aj tlak našich nepriateľov. Preto redakcia portálu a vedenie nadácie považuje za potrebné posilniť tím ľudí, ktorí tvoria náplň portálu Christianitas.

Pokiaľ máš novinársku prax, alebo vzdelanie, prípadne vzdelanie v teológii, filozofii či histórii, a boj nášho portálu považujete za správny, tak môžeme spojiť svoje sily a spoločne prispieť k zastaveniu deštrukcie kresťanských hodnôt na Slovensku.

V prípade záujmu nás kontaktujte na mailovej adrese: info@christianitas.sk Po prípade aj na telefónnom čísle 0915371911

Pridaj sa aj ty na konzervatívnu stranu internetu . . .