Česko rieši prvú „gender nekorektnú“ kauzu: Hľadal servírku, skončil s pokutou - Christianitas

Česko rieši prvú „gender nekorektnú“ kauzu: Hľadal servírku, skončil s pokutou

Mária Magotsová
10. júna 2022
  Spoločnosť  


! PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS !

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

K našim hraniciam sa blížia nielen opičie kiahne, ale aj vlna absurdných „gender nekorektných“ káuz. Svoje o tom už vie aj majiteľ hostinca v Českej republike, ktorý chcel prijať do práce servírku. Keďže neuviedol, že o miesto sa môže zaujímať aj muž, úrady sa mu vyhrážajú mastnou pokutou.

Zdroj: pixabay.com

Ako informuje český portál info.cz, hostinský Jan Dobiáš z Českých Budejovíc si musí pripraviť niekoľko stoviek eur, pretože na dvere svojej reštaurácie vyvesil inzerát v tomto znení: „Zháňam účtujúcu servírku, nástup možný ihneď.“ O pár dní mu už na dvere klopal Inšpektorát práce s tým, že inzerát diskriminuje mužov. Spísali s pánom Dobiášom oficiálny zápis, poučili ho o „gender správnych“ inzerátoch a on okamžite vyvesil nový oznam s nápisom: „Zháňam obsluhu.“ V dobe kontroly boli v reštaurácii výlučne zamestnanci mužského pohlavia a preto majiteľ vedel hodnoverne dokázať, že naozaj mužov nediskriminuje.

O čo väčšie bolo jeho prekvapenie, keď mu napokon prišla z Inšpektorátu výzva, aby zaplatil za svoj neuvážený diskriminujúci inzerát pokutu. Nahnevaný majiteľ sa bránil tým, že diskriminujúca bola samotná kontrola, pretože za ním prišli dve ženy, ale ani jeden muž. Došlo teda k správnemu konaniu, na základe ktorého sa Jan Dobiáš dozvedel, že napísaním genderovo nekorektného inzerátu spáchal spoločensky závažný priestupok a musí zaplatiť 800-eurovú pokutu. Podľa webu Konzervativní noviny ho o tom informovali dve právničky a nešťastný hostinský sa pýta, či práve takto nediskriminujú teraz jeho – ako muža.

Pedofil sa cíti ako dieťa, je nevinný?

Poviete si – absurdné a zasmejete sa nad ľudskou hlúposťou? Žiaľ, tieto gender šialenstvá sa už posunuli do úplne nelogickej roviny, kde už nestačí len krútiť hlavou, ale treba nahlas upozorňovať nad tým, kam nás toto všetko môže dostať. V americkom Michigane sa napríklad dostal pred súd 45-ročný pedofil Joseph Gobrick, ktorému úrady našli v počítači veľmi nechutné detské porno.

Obhajoba v snahe vyhnúť sa trestu využila na súde práve „gender kartu“ a ako informuje New York Post, zvrhlík chcel sudcu presvedčiť, že nie je muž, ale dieťa.

Vždy som sa cítil ako osemročné dievča,“ tvrdil Gobrick sudcovi. Ten mal, našťastie, ešte dosť zdravého rozumu na to, aby jeho obhajobu zmietol zo stola, ale pri súčasných trendoch a snahách o pretlačenie gender ideológie je len otázkou času, kedy aj takéto bizarnosti na súdoch obstoja.

Zdroj: pixabay.com

Šport už nikdy nebude ako predtým

Alebo si vezmime šport. To, čo tam aktuálne predvádza gender ideológia, už nie je len na smiech. Už je to doslova na súd a ženy, ktoré musia súťažiť napríklad v plávaní s transgender ženami, ktoré boli ešte pred pár mesiacmi mužmi, sa už na súd obracajú. Je však normálne, aby o takýchto veciach, na ktoré nám dokáže dať jasnú odpoveď aj obyčajný, zdravý, sedliacky rozum, musel rozhodovať až súd?

Portál USA Today opísal kauzu atlétky Chelsey Mitchellovej zo štátu Connecticut, ktorá hovorí: „Bola som najrýchlejšie dievča v Connecticute. Ale transgenderové atlétky z toho urobili nespravodlivý boj.“ Športovkyňa sa musela obrátiť na súd, pretože pri pretekoch s transgender ženami nemala vzhľadom na ich stavbu tela absolútne žiadnu šancu. Transgender ženy jednoducho vyhrávajú jedny preteky za druhými. Mimochodom, jej požiadavku o spravodlivosť pri pretekoch federálny súd zamietol.

Kauza Lia Thomasová. Jej prípad vyvoláva pozornosť celého sveta. Lia bola ešte pred tromi rokmi vynikajúcim mužským plavcom, ktorý reprezentoval svoju univerzitu. Podstúpil hormonálnu liečbu, dnes je z neho Lia a v ženských kategóriách dosiahol vzhľadom na svoje fyzické predispozície úspechy, aké v mužskej kategórii nikdy nemal. Veď svoju najväčšiu súperku na jedných plaveckých pretekoch v Ohiu predbehol o celých 38 sekúnd! Lia bola dokonca rýchlejšia ako ženská olympionička Torri Huskeová, pretože jednoducho má stále väčšiu kapacitu pľúc a oveľa mohutnejšie svaly.

Samostatná kategória – toalety

Spomínate si na nariadenie Obamovej administratívy? Všetky federálne budovy musia mať transgender toalety a všetky štátne školy dostali nariadené „povoliť príslušníkom jedného biologického pohlavia používať sprchy, šatne a toalety určené pre opačné pohlavie“. Štátom, ktoré sa postavili proti tomuto opatreniu, hrozili prísne sankcie, napríklad strata dotácií z federálnych prostriedkov.

A ak niekto čakal, že prvým štátnym aktom amerického prezidenta Joea Bidena bude zahraničná politika, tak pozor, omyl. Podľa výnosu Joea Bidena „by sa deťom malo umožniť učiť sa bez obáv z toho, že im bude odopieraný prístup do školskej umyvárne, toalety alebo školských šatní“. Áno, práve tento problém bol obsahom jedného z prvých rozhodnutí vydaných prezidentom USA hneď v prvý deň jeho prezidentovania. Používanie školskej toalety sa tak dostalo na popredné miesto doslova štátneho významu.

Bolo, samozrejme, len otázkou času, kedy po tomto modernom zavedení „gender rovnosti na toaletách“, dôjde k prvej tragédii. Aj sa tak stalo. Na školských dievčenských toaletách v štáte Virgínia znásilnil chlapec, oblečený v sukni, 14-ročné dievča. Informoval o tom denník The Daily Wire s tým, že otec dievčaťa, ktorý na to upozorňoval, bol zatknutý, zrejme pre nedostatok pochopenia pre „menšiny“ a páchateľ mal neskôr znásilniť ďalšiu študentku. Škola sa snažila všetko ututlať z obavy pred obvinením z nenávisti.

Nebinárne toalety už zaviedla pre svojich študentov aj jedna pražská škola…

Zdroj:
info.cz, Konzervativní noviny, The Daily Wire, obrazový materiál – pixabay.com
https://www.christianitas.sk/transsexualni-sportovci-koniec-sportu/


! PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS !

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!