Česká ministerka po útoku na Alianciu za rodinu: „Mala som nesprávne informácie“ - Christianitas

Česká ministerka po útoku na Alianciu za rodinu: „Mala som nesprávne informácie“


23. júna 2022
  Krátke správy - Spoločnosť


! PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS !

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

V Česku sa zvádza tuhý boj o rodinu. Zástancovia tradičných hodnôt presadzujú definíciu manželstva ako zväzok muža a ženy, s čím liberáli nesúhlasia. Do sporu zatiahli aj Alianciu za rodinu a obvinili ju z toho, že je napojená na Putinov režim. Ministerka Helena Langšádlová sa už musela za svoje klamlivé vyjadrenia ospravedlniť.

Portál Christianitas.sk vás informoval v tomto článku, že podľa českých liberálov prolife „spolky“ podporuje Kremeľ. Ministerka pre vedu, výskum a inovácie Helena Langšádlová dokonca okrem toho vyhlásila, že Aliancia sa uchyľuje k nenávistným prejavom. A údajným nenávistným prejavom všetkým proliferov má byť – ako inak – náš spoločný boj za práva nenarodených detí.

Pod tlakom verejnosti – a zaiste k tomu prispela aj predžalobná výzva od Aliancie za rodinu – ministerka výrok odvolala a uviedla, že vychádzala z mylných informácií, ktoré si dostatočne neoverila.

Uznávam si chybu,“ uviedla s tým, že zmazala aj odkaz na sociálnych médiách, ktorý obviňoval Alianciu a jej „sesterské spolky“ v celej Európe z prepojenia na Kremeľ.

Neuvážený výrok pani ministerky však prišiel v čase, kedy v Českej republike prebieha boj o rodinu, pričom progresívci a liberáli chcú manželstvo definovať nie ako zväzok muža a ženy, ale ako zväzok dvoch osôb. Ak tento návrh prejde, českí progresívci a podporovatelia LGBT komunity si tým otvoria cestu nielen k homosexuálnym a lesbickým manželstvám, ale aj k osvojovaniu detí.

MM

Zdroj: The Epoch Times, titulný obrázok – pixabay.com

***

Portál Christianitas.sk odporúča:

Kniha Obraňujme vyšší zákon s podtitulom Hnutie LGBT a obrana kresťanskej morálky kolektívu autorov Americkej spoločnosti pre obranu Tradície, rodiny a vlastníctva (TFP) dáva čitateľovi jednoznačnú odpoveď na otázku: Prečo musíme odmietať „sobáše“ medzi ľuďmi rovnakého pohlavia ako aj požiadavky homosexuálnej loby?

K tejto obsahom pozoruhodnej knihe napísal príhovor otec arcibiskup Mons. Ján Orosch, z ktorého zacitujme: „Táto hlboká pravda, ktorá je uvedená v predstavovanej knihe o skutočnosti homosexuálnej revolúcie, pozorovateľnej na celom svete, dokonale ilustruje realitu vzbury hriechom poznačeného človeka, voči svojmu Stvoriteľovi.

A slová z recenzie doc. RNDr. Vladimíra Palka CSc.: Ak sa chcete zoznámiť s knihou, ktorá opisuje úspešnú históriu, taktiku a stratégiu hnutia, a vyzbrojuje čitateľa argumentačne do zápasu proti ideológii LGBT, potom odporúčam knihu „Obraňujme vyšší zákon“.

Knihu je možné si objednať na adrese: https://www.christianashop.sk/obranujme-vyssi-zakon/

***


! PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS !

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!