Biskup Strickland: „Každý kresťan musí odsúdiť rúhanie na Svetovom ekonomickom fóre a Veľký reset!“ - Christianitas

Biskup Strickland: „Každý kresťan musí odsúdiť rúhanie na Svetovom ekonomickom fóre a Veľký reset!“


28. novembra 2022
  Krátke správy

Známy konzervatívny biskup z texaského Tyleru reagoval verejne na video, ktoré publikoval britský kanál The People’s Voice na platforme Youtube. Na videu je zaznamenaný prejav pravej ruky Klausa Schwaba,proroka globalistov“ a aktívneho homosexuála Yuvala Noaha Harariho, ukazujúci kam až siahajú ambície Svetového ekonomického fóra, Klausa Schwaba a jeho plánu Veľkého resetu.

Biskup Joseph Strickland
zdroj: youtube.com

Harari uviedol, že „Boh je mŕtvy“ a že Svetové ekonomické fórum získava „božské sily pre tvorbu a ničenie“. Podľa Harariho, preto ešte nevedia všetci o smrti Boha, „lebo sa ťažko zbavujeme jeho tela“. Svoju božskú silu chce použiť WEF na „povýšenie ľudí na bohov“.

V kompilácii rôznych vyhlásení aktivistov Svetového ekonomického fóra môžeme vidieť predsedu Klausa Schwaba, ktorý v jednom zo svojich rozhovorov bez okolkov uvádza, ako sa mu podarilo infiltrovať polovicu svetových vlád, ktoré vykonávajú agendu jeho fóra.

Materiál britského média zdieľal biskup Joseph Strickland na svojom twitterovom účte a vyzval všetkých kresťanov na odpor voči tomuto zlu:

Každý veriaci kresťan, by to mal rázne odsúdiť. Hlasy Svetového ekonomického fóra sa rúhajú proti Všemohúcemu Bohu – Otcovi, Synovi a Duchu Svätému a musia byť odsúdené. Musíme im, aj zlu Veľkého resetu vzdorovať na každom kroku.“

Biskup Strickland sa už v minulosti preslávil ako verejný odporca potratov, kritik liberálnych politikov s katolíckym pozadím, ako sú Joe Biden alebo Nancy Pelosiová. Počas koronavírusového výnimočného stavu otvorene protestoval proti povinnej vakcinácii, zatváraniu kostolov, klamaniu politikov v súvislosti s tzv. pandémiou a predstavuje jedného z najpravovernejších katolíckych biskupov v USA.

BM

Zdroj: PCH24, ilustračný obrázok, zdroj – youtube.com


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

Najnovšie články

Agenti, kolaboranti, zradcovia a udavači alebo Komu sa hojdá žalúdok, ten nech nelezie do politiky

Arcibiskup Fulton Sheen: „Takto spoznáte Antikrista!“

Genocída národov

Ako duchovní rodičia hnutia Wicca de facto potvrdili, že čarodejnícke procesy v minulosti boli úplne legitímne