Autorka Harryho Pottera dostáva od piatka záplavu vyhrážok smrťou od trans-aktivistov


23. novembra 2021
  Krátke správy - Spoločnosť


! PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS !

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

Britská spisovateľka J. K. Rowlingová na sociálnych sieťach uviedla, že po tom ako traja trans-aktivisti: komik Holly Stars, herec Georgia Frost a kráľ dragsterov Richard Energy v piatok na Pamätný deň transgendrov zverejnili jej súkromnú adresu na sociálnych sieťach, dostala lavínu správ s vyhrážkami smrťou. Títo traja aktivisti zároveň usporiadali demonštráciu pred jej odtajneným bydliskom, neďaleko škótskeho Edinburghu. Autorka série kníh o Harrym Potterovi, ktoré sa stali symbolom infiltrácie okultistickej a slobodomurárskej ideológie medzi detských čitateľov, sa začala v očiach LGBTQI+ ľudí kompromitovať pred dvoma rokmi, keď spochybnila ideológiu transgendrizmu.

Napriek svojmu ľavicovo-liberálnemu presvedčeniu, vtedy odmietla použitie slovného spojenia „ľudia, ktorí menštruujú“ a uviedla, že podľa jej názoru neexistuje žiadna takáto definícia pohlavia, pretože „títo ľudia sú ženy“. Tým, a aj ďalšou kritikou trans-hnutia, sa v ľavicovo liberálnych kruhoch natoľko skompromitovala, že ju dokonca nepozvali ani na oslavu 20. výročia premiéry prvého filmu o jej duchovnom dieťati Potterovi, ktorá sa konala minulý týždeň. Ako to bolo zvykom pri všetkých ľavicových a revolučných hnutiach, čistky sa nakoniec začali týkať práve zaslúžilých revolucionárov, ktorí nejakým spôsobom „zradili“.

To, že jej nemienia trans-fanatici odpustiť vyslovenie elementárnej pravdy, o tom svedčí aj záplava vyhrážok smrťou, ktorá ju od piatka zahlcuje. Ako si predstavujú „toleranciu“, keď sa ich ideológia dostane k moci, lepšie ani nemohli ukázať. Rowlingová reagovala na svojom sociálnom profile: „Najlepším spôsobom ako dokázať, že vaše hnutie nie je hrozbou pre ženy, je prestať ich prenasledovať, obťažovať a vyhrážať sa im. Predpokladám, že Georgia Frost, Holly Stars a Richard Energy si mysleli, že ma ich vyzradenie mojej adresy zastraší, aby som nebojovala za práva žien, založené na ich pohlaví. Mali by sa však zamyslieť nad skutočnosťou, že som už doteraz dostala toľko vyhrážok smrťou, že by som s nimi mohla vytapetovať dom, a neprestala som hovoriť.“

Paradoxné a tragikomické je, ako Rowlingová vo svojom rozhorčení zabúda, že ako deklarovaná radikálna feministka, vyskočila z rovnakého revolučného vreca ako transgenderisti, len ešte stále nepochopila „revolučnú dialektiku“ vývoja a stala sa nechtiac „pravicovou úchylkárkou“. Jej údiv nad ich správaním je zvyčajným prejavom naivity revolučných „užitočných idiotov“, ktorí nechápu, že gilotína, ktorú pomáhali namazať, sa už maže aj pre nich.

Podobnosť s komunistickými procesmi ide tak ďaleko, že od Rowlingovej sa ostentatívne, rituálne a verejne dištancujú ľudia (podobne ako kedysi od zradcov ľudu a revolúcie), ktorí jej v podstate vďačia za slávu a peniaze, ako napríklad predstaviteľ filmového Pottera, Daniel Radcliff. Ten sa od nej verejne dištancoval a vyhlásil, že „transgenderové ženy sú skutočné ženy“. Túto novú sekulárnu dogmu sankcionoval nasledovne:

Akékoľvek opačné vyhlásenie vymaže identitu a dôstojnosť transrodových ľudí a je v rozpore so všetkými radami profesionálnych zdravotníckych združení, ktoré majú v tejto veci oveľa viac odborných znalostí ako Jo alebo ja,“ použijúc pritom dôvernú prezývku Rowlingovej.

A zase tu máme skalopevnú vieru v „odborníkov“, ktorí nám tak dobre radia. V klimatických zmenách, pandémiách, očkovaní, výchove etc., etc. …

BM

Zdroj: nbcnews-com, titulný obrázok – wikimedia commons


! PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS !

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!