Americký biskup kritizuje Pfizer po tom, čo e-maily ukázali, že spoločnosť chcela zatajiť spojitosť vakcíny s potratmi


23. októbra 2021
  Krátke správy - Cirkev

Biskup Strickland hovorí o tom, že tieto nové informácie poukazujú na skazenosť farmaceutických spoločností, a zdvojnásobil svoj odpor voči povinnému očkovaniu.“

Biskup Joseph Strickland spomínal spoločnosť Pfizer v súvislosti s uniknutými e-mailami, ktoré odhalili, že výrobca vakcín zámerne zatajil informácie týkajúce sa očkovacej látky proti chorobe COVID a bunkových línií z potratených detí. Začiatkom tohto mesiaca bývalá zamestnankyňa spoločnosti Pfizer Melissa Stricklerová upozornila na farmaceutického giganta organizáciu Project Veritas. Stricklerová zdieľala rozhovor na Twitteri deň po jeho zverejnení.

V najnovšej epizóde The Bishop Strickland Show Jeho Excelencia hovorila o tom, ako tieto nové informácie poukazujú na skazenosť farmaceutickej spoločnosti, a zdvojnásobil svoj odpor voči povinnému očkovaniu.

Strickland povedal, že e-maily odhalili, ako vedúci predstavitelia spoločnosti Pfizer nechceli, aby sa informácie týkajúce sa vakcín s prímesou potratených plodov dostali na verejnosť, pretože „ľuďom by sa táto myšlienka nemusela páčiť“, a prestali by tvrdiť, ako to robí „mnoho ľudí v Cirkvi alebo inde, že tu naozaj neexistuje nejaká súvislosť s potratmi, aspoň vzdialená“.

Texaský biskup dodal, že spoločnosť Pfizer „hovorí, aby sa to zatajilo, pretože by to mohlo ľudí znepokojovať. Mohlo by to spôsobiť pokles našich akcií.

Strickland povedal, že odhalenie informátora dokazuje, že „spojitosť vakcíny s potratmi je oveľa reálnejšia, než si mnohí ľudia chcú myslieť“. Opäť uviedol, že z tohto dôvodu a mnohých ďalších je rozhodne proti povinnému očkovaniu a núteniu ľudí, aby sa nechali očkovať proti svojej slobodnej vôli.

Biskup Strickland tiež varoval, že povinné očkovanie, ktoré sa rozbieha po celom svete, je niečo oveľa väčšie ako len vakcína proti COVIDu. Povzbudil ľudí, aby povedali nie. „Nebudem to robiť len preto, že mi to nariadite, pretože, kto vie, aká ďalšia šialená vec príde potom.

RR

Podpora umelých potratov vôbec nie je šírením myšlienky „slobodnej voľby“. Krajiny západného sveta, ktoré v ostatných rokoch hovoria o nedostatku mladých ľudí a pracovnej sily už dnes pociťujú následky tejto ideológie, ktorá ich pripravila o jednu generáciu mládeže. Každá ideológia zanecháva stopy na ľuďoch, národoch a kultúrach. Táto ideológia nám zanecháva prázdne detské izby, postieľky, ihriská, školy a náruče matiek. Viac sa môžete dočítať v knihe Dr. Dáriusa Olševského pod názvom Licencia na zabíjanie: https://www.christianashop.sk/licencia-na-zabijanie/

Zdroj: Life Site News, titulný obrázok – youtube.com


! PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS !

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!