Alexander Tschugguel: „Covid-tyranii v Rakúsku budem odporovať!“ - Christianitas

Alexander Tschugguel: „Covid-tyranii v Rakúsku budem odporovať!“


25. novembra 2021
  Spoločnosť   ,


! PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS !

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

Katolícky konvertita a pro-life aktivista Alexander Tschugguel, ktorý sa preslávil tým, že počas Amazonskej synody hodil do Tiberu sošky „Pachamama“, ktoré boli vystavené v kostole, ako aj mnohými aktivitami na obranu katolíckeho učenia, povedal, že ak bude v jeho krajine schválená legislatíva o povinnom očkovaní proti COVID, nenechá sa zaočkovať (sám covid prekonal), ale „bude sa brániť, brániť, brániť…“ (na Slovensku sme ho mohli vidieť v relácii verejnoprávnej RTVS Do kríža v novembri 2020 – pozn. prekl.).

Zdroj: youtube.com

LifeSiteNews: V súčasnosti ste druhoradým občanom. Mohli by ste nám o tom niečo povedať?

Alexander Tschugguel: Predovšetkým, byť druhoradým občanom je pre mňa a pre mne podobných neznámy pocit a neznáma skúsenosť, ale myslím si, že človek zažije aj veľmi pekné veci, pretože som zistil, že… nie som jediný. Celý okruh mojich priateľov, veľa ľudí z mojej rodiny, moji najlepší priatelia, ich rodiny a tak ďalej, sú na našej strane – (vrátane) tých, … ktorí sú očkovaní. Keďže je to taký nehorázny teror, ktorý sa nám vnucuje, veľa ľudí chápe, že je to zlé.

Aké pravidlá boli zavedené? V (jednom) týždni sme (boli) občanmi druhej kategórie, pretože bol zavedený lockdown pre neočkovaných. (Už) dva týždne sme občanmi druhej kategórie, pretože nemôžeme ísť do reštaurácií, ak nie ste očkovaný. A teraz vláda (zverejnila) nové pravidlá, podľa ktorých bude od pondelka lockdown pre všetkých, po ktorom bude nasledovať zavedenie povinnosti dať sa zaočkovať (do) posledného januárového dňa. Takže, ak proti tomu nič neurobíme, od prvého februára bude v Rakúsku povinné očkovanie. Ešte stále môžeme: musíme pozdvihnúť hlas, musíme proti tomu bojovať čo najsilnejšie.

Nesmiete chodiť do reštaurácií, ale myslím, že ani von, a nakupovať môžete len to, čo sa považuje za nevyhnutné…

Áno. Takže napríklad vianočné darčeky: tento rok nebudeme môcť oficiálne kúpiť vianočné darčeky. Niekto by mohol povedať, že je to problém prvého sveta, ja viem, ale predstavte si tú situáciu: je tu lockdown pre neočkovaných, ľudia chodia do obchodov a z obchodov, ale neočkovaní ľudia nie, takže všetci ľudia v tých obchodoch stratia kontakt so všetkými ostatnými a preto sa situácia bude len radikalizovať. Toto sú pravidlá: musíme zostať doma (a) smieme ísť len pre nevyhnutné veci. Stále smieme chodiť na svätú omšu, ktorá je pre mňa, ako si iste viete predstaviť, najdôležitejšia…

Áno, na to som sa Vás chcel spýtať. Vskutku!

Nesmieme však navštevovať svoju rodinu. Musíme si vybrať jednu osobu, môžeme navštíviť jednu osobu.

Ako to všetko kontroluje polícia? Existujú policajné kontroly, je ich veľa alebo málo, alebo sa môžete jednoducho pokúsiť obísť pravidlá?

Existuje veľa policajných kontrol. Bohužiaľ, polícia kontroluje od prvého dňa, pričom pre ňu pracujú ďalší ľudia: dokonca si najali aj nepolicajtov, aby im pomáhali kontrolovať všetky tie veci, a pokuty sú neuveriteľne vysoké. Staré pokuty za porušenie lockdownu boli 500 eur, teraz je to 1500 eur. Takže sa strojnásobili. Priemerný príjem v Rakúsku je menej ako 2000 eur, takže to je asi jeden priemerný mesačný príjem normálneho pracujúceho človeka – to je samozrejme pred zaplatením nájomného a tak ďalej, takže pre (väčšinu) ľudí je to nedostupné. 

Domnievam sa, že približne tretina dospelých Rakúšanov nie je zaočkovaná…

V Rakúsku sú teraz zaočkované asi 2 milióny ľudí.

Existujú ľudia, ktorí podvádzajú, ktorí majú sfalšované potvrdenia o očkovaní?

(Môžu byť), neviem… Viem len to, že aj lekári sú dosť prísne kontrolovaní. Napríklad, ak máte astmu, a preto za normálnych okolností nesmiete mať masku, lekár Vám napíše potvrdenie, že máte astmu a nemáte nosiť masku. Potom lekára pravdepodobne čaká do niekoľkých dní súd a pravdepodobne príde o licenciu. Na zdraví im nezáleží. Zdravie používajú ako výhovorku: toto nemá so zdravím nič spoločné. Napríklad povedali, že vakcínu potrebujeme, pretože vakcína vytvára protilátky, a to je to, čo potrebujeme. Ale práve teraz nie je povolený test, ktorý by ukázal, koľko protilátok máte.

A tak je to vlastne na celom svete…

Presne tak!

Zdroj: youtube.com

Teraz smerujete k povinnej vakcíne. Pochopil som správne, že na to treba zmeniť zákon?

Áno. Otázka je, že už existujú niektoré rozhodnutia európskych súdov. Išlo o nejaký český prípad núteného očkovania detí (neviem akou) vakcínou – nie (kvôli) korone – a oni teraz toto rozhodnutie využívajú a vytvoria okolo toho nový druh právnej štruktúry, ale ešte to nie je zavedené, takže neviem, ako sa to pokúsia implementovať. Vlastne, keďže je to vo všeobecnosti proti našej ústave, myslím si, že budú musieť ústavu trochu obísť. Ale nie som právnik, takže Vám neviem presne povedať, ako to budú implementovať.

Súvisí s tým nejako aj skutočnosť, že Váš bývalý kancelár (Sebastian Kurz) musel odstúpiť?

Tamten kancelár bol presne toho istého razenia ako kancelár, ktorého máme teraz. Takže v tom nie je až taký rozdiel… vlastne, jeden tu predsa len je. Bývalý kancelár Sebastian Kurz, aj keď ho naozaj nemám rád… zaviedol homosexuálne manželstvá, zaviedol všetky prvé lockdowny a tak ďalej, zaviedol všetky zákony, ktoré sa teraz používajú na to, aby nás rozdelili, no Sebastian Kurtz bol niekým, kto bol legálne zvolený ľuďmi, takže stále musel ľuďom vysvetľovať. Musel vysvetľovať svojim vlastným voličom, prečo urobil určité veci.

Kancelára, ktorého máme teraz, Alexandra Schallenberga, ľudia nikdy nezvolili. Takže nemá žiadnu zodpovednosť. Myslím si, že to veľmi ovplyvňuje jeho spôsob robenia politiky.

Prečo ste proti tzv. vakcíne?

Po prvé, ak hovoríme o vakcínach, ktoré sa práve teraz môžu v Rakúsku používať, všetky sú spojené s potratmi, všetky. To je niečo, čo tu nechcem ignorovať, a viem, že mnohí ľudia, ktorí nebojujú proti potratom, tomuto argumentu veľmi nerozumejú, ale ak beriete do úvahy celý priemysel, ktorý za tým stojí, nemôžete podporovať liek, vakcínu, ktorá je založená na tomto hroznom priemysle zabíjania detí; to nie je možné.

Po druhé, vakcína nefunguje tak, ako nám sľúbili. Práve sme na domovskej stránke Inštitútu svätého Bonifáca uverejnili nový dokument o tom, prečo sa sľuby, ktoré nám dali, nesplnili a prečo boli… porušené. Stačí si ho vyhľadať na našej domovskej stránke a nájdete tam ďalšie informácie (https://www.boniface-institute.com/the-broken-covid-promises/).

Vakcína má niektoré pomerne závažné vedľajšie účinky. Uvediem Vám jeden veľmi dobrý príklad. Pred niekoľkými mesiacmi bola zverejnená 6-mesačná štúdia spoločnosti Pfizer, kde ste si mohli prejsť štúdiu o očkovaní, a zistiť, že v deň, keď ju zverejnili, samozrejme, že vakcína bola skvelá a fungovala a bola fantastická…, ale odhliadnuc od toho, zaujímavou vecou bolo, že testované skupiny boli samozrejme, ako v každej štúdii, rozdelené na placebo skupiny a skupiny, ktoré dostali skutočný liek. Tí, ktorí dostali skutočný liek, mali päťkrát vyššiu úmrtnosť na srdcové choroby: päťkrát, to je obrovské. A na celom svete, všade tam, kde existujú dobré štatistiky, vidíme nadmernú úmrtnosť mladých ľudí: ľudí, ktorí sú očkovaní vo veku menej ako 45 rokov. Zrazu zomierajú čoraz častejšie na rôzne príčiny.

Práve dnes som čítal článok, ktorý sumarizoval tri štatistiky troch západoeurópskych krajín, v ktorých sa hovorí, že ide o obrovský problém, a to len medzi očkovanými. A ako viete, my o tom nesmieme hovoriť. Ak o tom hovoríte, nazvú vás konšpiračným teoretikom. A poviem Vám niečo k tejto urážke: každá tzv. konšpiračná teória, ktorú sme mali minulý rok, sa stala pravdou. Každá jedna.

V našom osobnom kruhu tu vo Francúzsku, vrátane priateľov a známych, vieme o niekoľkých desiatkach úmrtí. Dnes ráno som počul o dievčati, ktoré malo štrnásť rokov. Dostalo vakcínu od spoločnosti Pfizer a potom dostalo COVID a muselo ísť do nemocnice a teraz je na dýchacom prístroji…

To je typické.

Zdroj: youtube.com

Áno, ale existuje argument, ktorý ste určite počuli v kruhoch, ku ktorým máme blízko, že to musíme urobiť pre spoločné dobro. Čo by ste na to odpovedali?

Áno! Tento argument som, žiaľ, počul veľmi často.

Dobre. Skúsme sa tváriť, akoby to bola reálna vec: dať sa zaočkovať pre spoločné dobro. Je pre spoločné dobro dobré, že nám násilím vnucujú vakcínu, (vakcínu) ktorá nefunguje tak, ako sľubovali – takže vidíme, ako (miera) incidencie stúpa a stúpa a stúpa – a ľudia na vakcíny zomierajú – nemôžu to zatajiť, je to naozaj aspekt spoločného dobra? To je moja prvá otázka. 

Druhá otázka znie: Odkedy má vláda, ktorá zavádza eutanáziu, potraty, homosexuálne manželstvá a tak ďalej, morálnu legitimitu nútiť nás robiť niečo, čo je tak veľmi proti našej slobodnej vôli a slobodnému chápaniu vecí v našom vlastnom svedomí? To je niečo, čo naozaj nemôžem akceptovať.

Odkedy ma niekto môže nútiť robiť niečo, čo je rozhodne zlé, oddeľuje ma od mojej rodiny, oddeľuje ma od mojej Cirkvi, od mojej viery, od oltára, oddeľuje ma od všetkého, čo chcem robiť, a oddeľuje ma aj od môjho vlastného morálneho chápania – ako som povedal, (tieto) očkovania sú hlboko prepojené s potratmi. Odkedy to mám akceptovať?

Chápem, že je tu malý argument, ktorý hovorí: „Niekto, kto nemôže bojovať a kto sa musí dať očkovať, je naozaj veľký hriešnik?“ No, samozrejme, že toto je argument, ktorý môže (sledovať) každý: samozrejme, že niektorí ľudia budú pod tlakom, a ako viete, ak na Vás niekto tlačí, aby ste niečo urobili, tak to už nie je Vaša slobodná voľba. Je zrejmé, že za (Vaším konaním) nemôže byť hriech.

No tento (argument) je jasný, ale to nie je naša situácia. Nie sme v takejto situácii. Máme čísla o úmrtiach na koronavírus. Máme čísla závažných vedľajších účinkov. Máme čísla. Vieme, ktoré bunkové línie potratených detí použili pri tvorbe vakcín. Tento (vyššie uvedený) argument sa na našu situáciu vôbec nevzťahuje. Naša situácia je úplne iná.

Po druhé, odkedy musíme ignorovať zjavnú súvislosť medzi týmto zavedením núteného očkovania v Rakúsku a napríklad inými plánmi, ako je zavedenie digitálnej identity v Európskej únii, ktorá nás bude nútiť mať identitu spojenú s bankovým účtom a všetkými týmito vecami?

(Je to) v oficiálnom pláne Európskej únie – je to na domovskej stránke Komisie, môžete si to nájsť sami. Stačí si to vygoogliť. Zistíte, že sa tam píše, že jednou z pák, ktoré použijeme na to, aby sme ľudí prinútili mať túto digitálnu identitu, je zelený pas. Odkedy mám prestať myslieť, prestať používať zdravý rozum, prestať používať svoje vedomosti, svoje politické vedomosti – a v mojom prípade aj svoje aktivistické vedomosti? Odkedy by som ich mal prestať používať?

A teraz prichádza ešte dôležitejšia časť: Odkedy by som mal prestať byť katolíkom? Ako katolík viem, kedy má štát právo odo mňa niečo žiadať a kedy nie. Nemáme právo obetovať jednu hrudku kadidla Novému svetovému poriadku. Nesmieme to robiť a vieme to. A katolícka Cirkev nás to učí a vieme to aj z histórie: pozrite sa na Tretiu ríšu v Nemecku. Bolo tam niekoľko dobrých biskupov, ale len jeden z nich je naozaj slávny: je to kardinál Galen. Bol jediný, ktorý sa skutočne vzoprel. Vtedy mu jeho kolegovia biskupi povedali: „Nerob to. Buď ticho.“ My tu zažívame to isté a myslím si, že ľudia by sa mali pripraviť.

Druhá informácia: viem, že celá táto diskusia sa objavila aj v tradičných kruhoch, ale prosím, pozrite sa teraz na Rakúsko. Naozaj chcete mať nútené očkovanie, ktoré oddeľuje očkovaných ľudí od neočkovaných? To je choré.

Túto sobotu máte demonštráciu. Ale ak dôjde k najhoršiemu a v Rakúsku bude povinné očkovanie, čo budete robiť?

Nenechám sa zaočkovať, budem sa brániť, brániť, brániť. Pokúsim sa ochrániť rodiny. Som si veľmi istý, že prvá vec, ktorú sa pokúsia urobiť, je, že pôjdu po rodine. „Aha, rodičia nie sú zaočkovaní. No tak potom si myslím, že (budeme) musieť skontrolovať… zdravie detí…

Musíme chrániť rodiny, musíme pre ne vytvoriť ochranné kruhy. Musíme pre ne vytvoriť kruhy podpory: finančnú podporu, lekársku podporu, podporu s miestami, kde môžu žiť, kde sa môžu ukryť.

To Vám sľubujem! Znie to ako zvláštna teória – ale pred pol rokom by som ani ja neveril, že to príde tak rýchlo. Ale práve teraz, keď idete do Rakúska a pozriete sa na náš zákon a keď sa pozriete na tlačovú konferenciu, ktorú dnes usporiadal náš kancelár, viete, že práve tomu čelíme. Čím viac ľudí sa teraz bude brániť, čím viac ľudí sa prestane pridávať k celému tomuto šialenstvu, tým lepšie pre nás.

Myslím, že som na Vašom účte na Twitteri videl, že ste ukázali obrázok Gezundheitspassu(zdravotného preukazu) z čias nacizmu…

Nezverejnil som nacistický Gezundheitspass, to urobil niekto iný. Je celkom zaujímavé, že Gezundheitspass je presne to, čo teraz musíme ukázať, aby sme mohli žiť tzv. normálny život. A ani to nie: platnosť Gezundheitspassu teraz vyprší každý štvrtý mesiac, takže po štyroch mesiacoch musíte absolvovať ďalšie očkovanie, ďalšiu injekciu, a potom ďalšiu injekciu, a ďalšiu…

Máte už preukaz s možnosťou predĺženia?

Áno, práve v piatok to bolo zavedené: po novom nebude platiť šesť mesiacov, ale štyri mesiace. Takže teraz je to oficiálne 3-krát ročne.

To je pre nás vo Francúzsku dôležité vedieť, pretože tu máme ešte trochu viac slobody, ale nie veľa!

Sloboda vo Francúzsku sa môže skončiť (každú) sekundu.

(krátené)

Zdroj: https://www.lifesitenews.com/news/exclusive-alexander-tschugguel-tells-lifesitenews-he-will-resist-covid-tyranny-in-austria/?utm_source=featured&utm_campaign=usa


! PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS !

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!