Ako vyriešiť ekonomické problémy rodiny? Potratom! - Christianitas

Ako vyriešiť ekonomické problémy rodiny? Potratom!


24. mája 2022
  Krátke správy - Spoločnosť


! PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS !

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

Takéto riešenie úplne seriózne odporúča americkým rodičom Katherine Porterová, demokratka zo Snemovne reprezentantov USA, štát Kalifornia.

Političky sa nedávno pýtal redaktor počas jedného interview, či v Spojených štátoch amerických aktuálne kvôli kauze Roe verzus Wade, o ktorej sme písali v tomto článku, nezatienila otázka interrupcií iné problémy Američanov, napríklad vysokú infláciu. Porterová v odpovedi na to vyhlásila, že skvelou možnosťou, ako rodiny môžu vyriešiť svoje ekonomické problémy v dobe vysokej inflácie, je – potrat.

Kongresmanka, ktorá je sama matkou troch detí, ďalej dodala, že tieto dva problémy – otázka života nenarodených detí a ekonomický prepad sa vzájomne dopĺňajú a ide tu akoby o spojené nádoby. Sú drahé potraviny, benzín, bývanie, takže ľudia podľa nej musia mať možnosť rozhodnúť sa, koľko hladných krkov budú kŕmiť. Podľa toho, čo povedala, by sme jej slová mohli parafrázovať takto: Nemáte peniaze? Zabite svoje dieťa. Nebudete mať toľko výdavkov.

Kedy sa po takýchto slovách od ženy z vrcholovej politiky USA dočkáme v mene zlepšenia ekonomickej situácie rodín aj výziev k povraždeniu už žijúcich detí, je teda zrejme naozaj len otázkou času.

Guvernér štátu Texas Greg Abbot, ktorý je v čele boja za práva na život pre nenarodené deti, však pripomína: „Náš Stvoriteľ nám dal právo na život, a napriek tomu milióny detí každoročne strácajú právo na život kvôli potratom.“

Podporila ho aj guvernérka Alabamy Kay Iveyová: „Každý život je darom od Boha.“

MM

Zdroj: Konzervativní noviny, Christianitas, titulný obrázok – pixabay.com

***

Portál Christianitas.sk odporúča:

Otec Marian Kuffa, farár zo Žakoviec a veľký bojovník za život nenarodených detí, napísal predslov ku knihe poľskej novinárky Doroty Łosiewiczovej Život je zázrak, zachytávajúcej desať povzbudivých príbehov zo života ľudí 21. storočia.

Knihu si možno objednať na adrese: https://www.christianashop.sk/zivot-je-zazrak-s-prihovorom-otca-kuffu/

***

Dariusz Žuk-Olszewski prináša vo svojej knihe Licencia na zabíjanie odhalenie, ako a kde v histórii vznikla myšlienka umelých potratov, prečo bola v jednotlivých krajinách tak prudko podporovaná a kto boli protagonistky tejto ideológie.

Dozvieme sa, že podpora umelých potratov vôbec nie je šírením myšlienky tzv. „slobodnej voľby“. V skutočnosti ide o manipuláciu s jednotlivcami s jediným záujmom, a tým je finančný prospech.

Knihu si možno objednať na adrese: https://www.christianashop.sk/licencia-na-zabijanie/

***


! PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS !

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!