Ako spojiť LGBT a Vianoce? Nákupné centrum Eurovea to dokázalo - Christianitas

Ako spojiť LGBT a Vianoce? Nákupné centrum Eurovea to dokázalo


1. decembra 2022
  Krátke správy

Chodíte nakupovať do Eurovey? Na vašom mieste by sme to už nerobili. Obchodné centrum totiž nepropaguje názory, ktoré by mal verný kresťan katolík podporovať. Vo svojej – podotýkame – vianočnej kampani totiž predstavili transrodovú modelku Charlotte a tvrdia, že práve na sviatok Božieho narodenia je dôležité, aby sme mali rešpekt voči LGBT.

Ilustračný obrázok, zdroj: pixabay.com

Charlotte, pôvodne Juraj, má tesne po 20-tke a momentálne prechádza premenou na ženu, o ktorej zvykne podrobne informovať v slovenských médiách. Zaujímavé je, ako pôsobivo dokázala Eurovea spojiť sviatok Božieho narodenia práve s touto svojou kampaňou.

Vianoce sú obdobím želaní a splnených prianí a ani u nás to nebude inak. Okrem štedrej ponuky vianočných darčekov, bonusov a vianočnej výzdoby, ktoré sme si pre vás pripravili, má naša kampaň aj iný rozmer. Počas sviatkov lásky a spolupatričnosti sme sa rozhodli sústrediť na to, čo nás spája a nie na to, čo nás rozdeľuje. Želáme si, aby nielen na Vianoce vládla ľudskosť a vzájomné porozumenie. Tvárou našej vianočnej kampane je tak po prvýkrát transrodová modelka Charlotte Srnčík,“ píše nákupné centrum na brehu Dunaja na svojom Facebooku.

Zaujalo nás, že na ich profile je obrovské množstvo pozitívnych a pochvalných komentárov, kde ľudia blahoželajú centru k dokonalému výberu modelky. Našli sme len jediný, kde veci neznalý človek napísal, že Charlotte je vlastne muž, ale na jeho hlavu sa spustilo toľko dehonestujúcich a vulgárnych komentárov, že sme radšej tento kanál rýchlo opustili.

Ak ste si teda mysleli, že LGBT propaganda útočí len kdesi ďaleko za našimi hranicami, tak ako vidíte, je to bližšie, než ste si mysleli. Aj na obrovskom bilborde v Bratislave s nápisom: „Želajte si niečo“

My si želáme, aby sa minimálne tí, čo o sebe tvrdia, že sú katolíci, oboznámili s dokumentom s názvom Katechéza o ľudskej osobe a rodovej ideológii biskup Michael F. Burbidge z Arlingtonskej diecézy vo Virgínii vysvetľuje: Boh a Cirkev učia, že človek „je stvorený ako muž alebo žena“ a že „nikto nie je transrodový“.

Cirkev neučí, že ľudia, ktorí prežívajú rodovú dysfóriu alebo zmätok, sú nemorálni alebo zlí. Škodlivé lekárske alebo chirurgické zákroky, to je cesta, ktorá je objektívne nesprávna a škodlivá na mnohých úrovniach,“ zdôraznil hierarcha. Dodal, že Cirkev chce takýchto ľudí viesť k pravde a uzdraveniu.

Viac si prečítate tu: https://www.christianitas.sk/nikto-nie-je-transgender-1-cast-pravdu-o-ludskej-osobe-nemozno-popriet/

MM

Titulný ilustračný obrázok, zdroj – pixabay.com


PODPORTE PORTÁL CHRISTIANITAS

Váš príspevok je životne dôležitý pre udržanie a ďalší rozvoj portálu.
Prosíme Vás, podporte nás sumou:

5 € 10 € 20 € 50 €

Bráňme spolu vieru, rodinu a vlasť!

Najnovšie články

Agenti, kolaboranti, zradcovia a udavači alebo Komu sa hojdá žalúdok, ten nech nelezie do politiky

Arcibiskup Fulton Sheen: „Takto spoznáte Antikrista!“

Genocída národov

Ako duchovní rodičia hnutia Wicca de facto potvrdili, že čarodejnícke procesy v minulosti boli úplne legitímne